statystyki szczegółowe

Aktualności

Przegrana w Jaworniku Polskim

• autor: gacaaa, 2017-04-22 13:21

KS Dąbrówki w sobotę (22.04) o godzinie 16:00 rozegrały mecz 23 kolejki ligowej z drużyną Iskry na stadionie w Jaworniku Polskim. Niestety, ale była to kolejna przegrana 2:1 (1:0).

Od początku spotkania Dąbrówki wyszły cofnięte, dlatego to drużyna Jawornika Polskiego prowadziła grę. Po jednym z rzutów z autu i przebiciu piłki na długi słupek w 14 minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. Dalsza część pierwszej połowy toczyła się na połowie gości, jednak gospodarze nie zagrozili już w poważny sposób bramce Naroga.

W drugiej połowie Dąbrówki postanowiły nieco bardziej zaryzykować i wyjść wyżej, co spowodowało okres przeważania gości. Przyniosło to rezultat w 55 minucie spotkania, kiedy po zbyt krótkim wybiciu piłki przez bramkarza Iskry piłkę przejął Patryn, poprowadził ją lewą stroną boiska, a następnie dośrodkowaniem poszukał Lecha, który piłkę przyjął i pokonał bramkarza Jawornika. Następnie goście starali się pójść za ciosem, jednak nie udało się wykorzystać okazji bramkowych. Gospodarze wrócili do swojej dobrej gry w 65 minucie meczu, jednak w sytuacji sam na sam z napastnikiem dobrze interweniował Naróg. Niestety ale w 70 minucie meczu po zespołowej akcji w środku pola Jawornik stworzył sobie sytuację stu-procentową, którą zamienił na gola. Ustalił tym samym wynik spotkania na 2:1. W ostatniej akcji meczu bliski wyrównania był Lech, którego strzał głową ledwo minął słupek.